RTU notiks seminārs «Inženiertīklu renovācija daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās»

6. oktobris, 2010

Šā gada 13. oktobrī informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» ietvaros Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās notiks informatīvs seminārs «Inženiertīklu renovācija daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās», kura mērķis ir informēt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu pārvaldniekus par pamatproblēmām daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās un iespējamajiem tehniskajiem risinājumiem.

06.10.2010.

Seminārā piedalīsies Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības un AS «Lafipa» pārstāvis Ilmārs Birkens, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociācijas un SIA «Systemair» pārstāvis Gatis Pļavenieks un AS «Sadales tīkls» pārstāvis Andris Vemters, kuri informēs par siltumapgādes un ventilācijas sistēmu, kā arī par koplietošanas elektrotīklu renovāciju.

Seminārs notiks 13. oktobrī plkst.18 RTU, Kaļķu ielā 1.

Pasākumu organizē EM un RTU. Šis būs otrais seminārs tematiskajā EM un RTU semināru ciklā «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija», kas tiek organizēti ar mērķi izglītot māju pārvaldniekus par mājokļu renovācijas niansēm un iespējām piesaistīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Plānots, ka semināri notiks visu 2010./2011. mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai - sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē un beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā.

6. oktobris, 2010 plkst. 9:53