RTU notiks Robotikas forums

30. aprīlis, 2010

Lai apspriestu robotikas kustības aktualitātes, diskutētu par sadarbības iespējām Baltijas mērogā, kā arī apspriestu negaidītos latviešu un lietuviešu panākumus pasaules robotu čempionātā ASV, svētdien, 2. maijā, plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, Baltijas robotikas entuziasti pulcēsies Robotikas forumā.

30.04.2010.

Uz Robotikas forumu aicināts ikviens interesents!

Kā ziņots, sestdien, 1. maijā, RTU norisinās ikgadējās robotikas sacensības «Robotika 2010» un Baltijas ceļojošā kausa «Baltic Robot Sumo» Rīgas kausa izcīņas posms, kurā piedalās arī Baltijas spēcīgākie roboti, kas 25. aprīlī ASV, Sanfrancisko pasaules robotu čempionātā guva godalgotas vietas: RTU Robotikas kluba biedra un bijušā Transporta un mašīnzinību fakultātes studenta Māra Ābeles robots pasaules čempionātā izcīnīja sudraba godalgu, savukārt Latvijas Universitātes studenta Ērika Zaharana robots ieguva 4. vietu, bet Lietuvas pārstāvja Vitālija Rodnova roboti ieņēma 1. un 3. vietu.

RTU Informācijas centrs

30. aprīlis, 2010 plkst. 11:16