RTU notiks ritma burziņš

13. oktobris, 2009

Lai izsistu krīzes laikā sakāpinātās emocijas un stresu, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ceturtdien, 15. oktobrī, plkst. 18 Kaļķu ielā 1, RTU Mazajā aulā notiks ritma burziņš kopā ar perkusionistu Nilu Īli.

13.10.2009.

Jaunieši kopā ar Nilu Īli aicināti veidot intuitīvo mūziku. Šim nolūkam katrs ritma burziņa dalībnieks savā rīcībā iegūs kādu sitamo mūzikas instrumentu un kopā ar mūziķi veidos vienotu muzikālu kompozīciju.

RTU Mazā zāle pārvērtīsies par ritmiski pulsējošu enerģijas centru —skanēs gan bungas, gan tamburīni, gan kastaņetes, taču visam pāri —prieks. Kā atzīst ritma burziņaorganizatore RTU Studentu kluba vadītāja Asja Visocka, tieši priekavairošana šobrīd ir pats galvenais, jo līdz ar ekonomiskās situācijasradītajām grūtībām Latvijas augstākās izglītības iestādēs jāvairopozitīvas emocijas un jāizsit negatīvās.

«Nāc izsist emocijas intuitīvā mūzikā kopā ar perkusionistu Nilu Īli!» aicina ritma burziņa afišas.

Ieeja pasākumā Ls 2.

RTU Kultūras centrs