RTU notiks Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

26. septembris, 2011

Ceturtdien, 29. septembrī, no plkst. 10 līdz plkst. 13 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, notiks ikgadējā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference, kuras laikā RTU zinātnieki prezentēs 30 pētniecības projektus, kuru rezultātā rasti jauni risinājumi dažādām tehnoloģijām, veikti būtiski atklājumi un fiksētas jaunas tendences vairākās tautsaimniecības nozarēs.

Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference RTU tiks organizēta posteru jeb plakātu sesijas formā. Zinātnieki RTU Lielajā aulā būs izvietojuši plakātus un uzskates materiālus, kuros pētījumu rezultāti un inovatīvie risinājumi būs izklāstīti viegli uztveramā un vizuāli pievilcīgā formā. Pie katra stenda būs iespēja satikt pētījuma autorus.

Apmeklēt šā gada RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferenci laipni aicināti uzņēmēji, akadēmiskais personāls, studenti, mediju pārstāvji unciti interesenti.

RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferencē tiks prezentēti 30 pētījumi šādās nozarēs: būvniecība, datorzinātne un informācijas tehnoloģija, enerģētika un elektrotehnika, elektronika un telekomunikācijas, materiālzinātne un lietišķā ķīmija, biomateriāli un biotehnoloģijas, transports un mašīnzinības.

RTU pētnieki iepazīstinās ar pētījumu, kura gaitā rasts jauns Latvijā atrodamu izejmateriālu izmantošanas veids silto asfalta maisījumu ieguvei. Tāpat tiks prezentēta arī zināšanu prasību monitoringa sistēmasizveides gaita, kurā paredzēts izveidot īpašas datorprogrammas prototipu, kas ļaus novērtēt, vai augstskolu studiju programmas atbilst darba tirgus prasībām. Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar jauniem Hap biokeramikas pētījumiem un izmantošanas iespējām žokļu ķirurģijā u.c.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Iegūt sīkāku informāciju par konferenci iespējams, sūtot e-pastu: , kā arī zvanot pa tālr.: 67089179.

Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferenci organizē RTU Zinātņu daļas Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs.

RTU Informācijas centrs

26. septembris, 2011 plkst. 11:20