RTU nodrošina e-studiju vidi Baltijas skolēnu erudīcijas konkursa vajadzībām

9. decembris, 2010

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) nodrošina e-studiju vidi un IT atbalstu biedrības «Creativus» organizētā Baltijas mēroga 9.–12. klašu skolēnu konkursa «Ko tu zini par Latviju?» vajadzībām. Konkurss norit no 6. decembra līdz nākamā gada 8. aprīlim.

08.12.2010.

Konkursa «Ko tu zini par Latviju?» mērķis ir apvienot jauniešus vienotā publiskā telpā, kā arī veicināt zināšanu apguvi par Latviju. Biedrība «Creativus», sadarbojoties ar Igaunijas Skolēnu Padomes apvienību un Lietuvas Skolēnu Padomes apvienību, projektu realizē Baltijas mērogā: Igaunijā notiek konkurss «Ko tu zini par Igauniju?», savukārt Lietuvā – «Ko tu zini par Lietuvu?».

«Ar RTU e-studiju vides palīdzību tiks nodrošināta erudīcijas konkursa elektroniskā testa norise, Latvijā tā būs unikāla pieredze šāda mēroga elektroniskajam testam, kas apvienos daudzus lietotājus no visām Baltijas valstīm,» stāsta RTU Informācijas tehnoloģijas lietotāju atbalsta centra vadītājs Kaspars Auzarējs-Auzers.

Erudīcijas konkursa «Ko tu zini par Latviju?» pieteikšanās, reģistrējoties interneta vietnē.

Preses relīze Erudīcijas konkurss «Ko tu zini par Latviju?» Preses relīze Erudīcijas konkurss «Ko tu zini par Latviju?» 188.36 Kb

RTU Informācijas centrs

9. decembris, 2010 plkst. 9:32