RTU nekustamā īpašuma pārvaldības studenti Rīgas domē prezentē prakses atskaites

22. aprīlis, 2010

Trešdien, 28. aprīlī, Rīgas domes Sēžu zālē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta profesionālā bakalaura studiju programmas «Nekustamā īpašuma pārvaldība» 3. un 4. kursa studenti prezentēja prakses atskaites, aplūkojot dažādus ar komunālo saimniecību saistītus jautājumus.

28.04.2010.  Skatīt galeriju

buni_rd.jpgStudentu prakses darbu prezentācijas uzklausīja ne tikai RTU mācībspēki un studenti, bet arī Rīgas domes amatpersonas un citi interesenti.

Šādas prezentācijas RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Rīgas domē rīko jau trešo gadu.

RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta studentiem tiek sniegtas plašas prakses un darba iespējas: 2009./ 2010. studiju gadā praksē tika nodarbināti 237 programmas «Nekustamā īpašuma pārvaldība» studenti. Institūts ir noslēdzis sadarbības līgumus ar 120 uzņēmumiem, kas darbojas nekustamā īpašuma, banku, finanšu pakalpojumu un investīciju jomā. To vidū ir gan valsts iestādes, gan uzņēmumi no privātā sektora.

2007. gada rudenī starptautiskā ekspertu komisija akreditēja mācību programmu «Nekustamā īpašuma pārvaldība» (bakalauriem) un «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» (maģistriem) līdz 2013. gada 31. decembrim.

Minētās programmas visas Eiropas Savienības darba tirgum piedāvā augstas kvalifikācijas speciālistus un vadītājus nekustamā īpašuma jomās.

Pirmie nekustamo īpašumu jomai sagatavotie 14 maģistri un 59 bakalauri Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtu absolvēja 2009. gadā.

RTU Informācijas centrs

22. aprīlis, 2010 plkst. 15:58