RTU nākamos studentus aicina uz pasākumu «Pieslēdzies RTU!»

25. marts
.
.

Sākot no otrdienas, 29. marta, līdz 29. aprīlim Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina visus, kurus interesē studijas Latvijā vienīgajā daudznozaru tehniskajā universitātē, katru otrdienas un trešdienas vakaru plkst. 18.00–19.00 piedalīties tiešsaistes pasākumā «Pieslēdzies RTU!», kur RTU studenti stāstīs par studijām, studentu dzīvi un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas. Katrai fakultātei, kā arī RTU studiju un zinātnes centriem reģionos būs atvēlēta sava diena, savukārt noslēgumā varēs uzzināt par uzņemšanas procesu RTU. Skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā.

Tiešsaistes raidījumu plāns:

 • 29.03. – Būvniecības inženierzinātņu fakultāte;
 • 30.03. – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte;
 • 05.04. – Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte;
 • 06.04. – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte;
 • 12.04. – Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte;
 • 13.04. – E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte;
 • 19.04. – Inženierekonomikas un vadības fakultāte;
 • 20.04. – Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte;
 • 26.04. – Arhitektūras fakultāte;
 • 27.04. – Studiju un zinātnes centri Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī;
 • 29.04. – Uzņemšana RTU.

«Pieslēdzies RTU!» varēs redzēt RTU Facebook lapā, un to vadīs Edgars Bāliņš un Nansija Garkalne. Tiešraidē moderatori iztaujās fakultāšu studentus, aicinot izstāstīt par studentu dzīvi, budžeta vietām, iespējām pilnveidot savas zināšanas fakultāšu laboratorijās un interešu klubos, prakses un studiju apmaiņas programmām, darba iespējām studiju laikā un pēc RTU absolvēšanas, kā arī par citiem skatītājus interesējošajiem tematiem.

Skatītājiem būs iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties spēlē «Vai esi gudrāks par Edgaru Bāliņu un Nansiju Garkalni?». Pirms raidījuma būs jāaizpilda tests, un tie, kuri izrādīsies visgudrākie, saņems pavasarīgas dāvaniņas no RTU.  

RTU deviņās fakultātēs iespējams iegūt daudzpusīgu izglītību augstajās tehnoloģijās un inženierzinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. RTU mērķtiecīgi attīsta savu infrastruktūru, Ķīpsalā būvējot Latvijā pirmo studentu pilsētiņu, kas pēc būvniecības pabeigšanas kļūs par Baltijas reģionā modernāko inženierzinātņu studiju centru. Tur jau tagad atrodas lielākā daļa RTU fakultāšu, moderns laboratoriju korpuss, Zinātniskā bibliotēka, dienesta viesnīcas. Šogad durvis vērs arī renovētā Būvniecības inženierzinātņu fakultāte. 

Plašāka informācija par studiju iespējām RTU.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

25. marts plkst. 11:34

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi