RTU mācību prorektors: Eksaktās zinības jāvirza kā prioritāte jau skolas laikā

2. aprīlis, 2012

Ziņu portālā DELFI šodien, 2. aprīlī, publicēts Rīgas Tehnsikās universitātes (RTU) mācību prorektora profesora U. Sukovska raksts, kurā autors analizē pašreizējo situāciju eksakto mācību priekšmetu jomā vidusskolās un – attiecīgi – studiju programmu izvēlē vidusskolu absolventu vidū.

«Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc svara kausi regulāri nosveras parlabu studijām sociālajās zinātnēs, ir nepietiekams eksakto zinību pozicionējums jau skolas mācību procesā,» portālā DELFI viedokli pauž Rīgas Tehniskās universitātes mācību prorektors Uldis Sukovskis. «Nav, protams, nekāds noslēpums, ka tieši dabaszinātņu, datorzinību un matemātikas priekšmetos ir vairāk jāpiepūlas, vairāk jādomā, taču tieši eksaktajam virzienam ir jākalpo par fundamentālu pamatu personiskās attīstības veidošanā.»

Pilna publikācija portālā DELFI.

2. aprīlis, 2012 plkst. 10:59