RTU mācībspēki lasa lekcijas Karlsrūes Augstskolā

26. novembris, 2012

RTU mācībspēki Mārtiņš Reiniks un Jānis Kaminskis Karlsrūes Augstskolā (Hochschule Karlsruhe) 26. un 27. novembrī lasa lekcijas. Vizīte Vācijas augstskolā notiek saistībā ar projektu «Teorija un prakse aktuālās ģeomātikas šķērsgriezumā».

Mārtiņš Reiniks un Jānis Kaminskis savās lekcijās bakalauru un maģistra studiju programmu studentus, kā arī augstskolas mācībspēkus iepazīstinās ar šādām tēmām:

• kadastrālā uzmērīšana Latvijā, likumdošana, praktiski piemēri un problēmsituāciju analīze;
  • topogrāfiskie uzmērījumi Rīgas pašvaldības teritorijā;
  • RTU Ģeomātikas katedras starpaugstskolu sadarbība izglītībā, pētniecībā un aktualitātes Latvijā
  • ģeomātikas tematikas attīstīšana RTU sadarbībā ar reģionāliem zinātniskiem institūtiem, t. sk. kosmiskās ģeodēzijas jomā un dažādu inovatīvu risinājumu izmantošanas iespējas.

Šis projekts ir turpinājums sekmīgajā abu augstskolu sadarbībā, kas sākusies 1996. gadā.Sadarbību atbalsta Baltijas – Vācijas augstskolu birojs ar Vācijas Akadēmiskā apmaiņas dienesta (DAAD) līdzekļiem.  Vairāk informācijas parprojektu pieejama RTU mājaslapā.

RTU Zinātņu prorektora dienests

26. novembris, 2012 plkst. 18:05