RTU Liepājas filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu

22. marts, 2018

Ceturtdien, 5. aprīlī, plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiālē notiks Atvērto durvju diena, kurā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām, saņemt konsultācijas no mācībspēkiem, izjautāt studentus, kā arī vērot dažādu tehnoloģisko iekārtu paraugdemonstrējumus.

Atvērto durvju dienas laikā RTU Liepājas filiāles pārstāvji interesentus informēs par studiju programmām un karjeras iespējām pēc to absolvēšanas. RTU Liepājas filiālē var apgūt 15 pamatstudiju līmeņa studiju programmas, un studentiem pieejamas 100 budžeta vietas.

Interesentiem būs iespēja doties ekskursijā pa filiāles telpām, iepazīstot studiju nodrošinājumu, laboratoriju aprīkojumu, uzzināt par iespējām darboties robotikas darbnīcā un ātrās prototipēšanas darbnīcā. Atvērto durvju dienas laikā paredzētas arī dažādu iekārtu, piemēram, 3D printera, frēzes, kā arī robotu demonstrācijas. Pasākuma apmeklētājiem tiks atklāts arī kāda īpaša trika - «Maģiskā skrūve» - noslēpums.

Apmeklētājiem RTU Liepājas filiālē būs iespēja aplūkot fotoizstādi par Eiropas kodolpētniecības centru (CERN) un uzzināt, kā darbojas Lielais hadronu paātrinātājs, kas zinātniekiem ļāva apstiprināt ilgi meklētās masu veidojošās elementārdaļiņas jeb Higsa bozona eksistenci.

Atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē, Liedaga ielā 3, notiks no plkst. 16.00 līdz 18.00.

Atvērto durvju diena Liepājas filiālē notiks arī 10. maijā plkst. 16.00. Aprīlī Atvērto durvju dienu pasākumi notiks arī citviet RTU: 14. aprīlī studētgribētāji aicināti uz centrālo pasākumu, kas plkst. 10.00 sāksies Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, Rīgā, 11. aprīlī plkst. 16.00 Cēsu filiālē, 12. aprīlī plkst. 16.00 Ventspils filiālē, 21. aprīlī plkst. 12.00 Daugavpils filiālē, bet 7. aprīlī – RTU Inženierzinātņu vidusskolā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. marts, 2018 plkst. 16:00