RTU Liepājas filiālē 10. maijā notiks Atvērto durvju diena

26. aprīlis, 2018

Ceturtdien, 10. maijā, plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiālē notiks Atvērto durvju diena, kurā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām, saņemt konsultācijas no mācībspēkiem, izjautāt studentus, vērot dažādu tehnoloģisko iekārtu paraugdemonstrējumus, kā arī tikt pie balvām.

Atvērto durvju dienas laikā RTU Liepājas filiāles pārstāvji interesentus informēs par studiju programmām un karjeras iespējām pēc to absolvēšanas. RTU Liepājas filiālē var apgūt 15 pamatstudiju līmeņa studiju programmas, un studentiem pieejamas 100 budžeta vietas.

Interesentiem būs iespēja doties ekskursijā pa filiāles telpām, iepazīstot studiju nodrošinājumu, laboratoriju aprīkojumu, uzzināt par iespējām darboties robotikas darbnīcā un ātrās prototipēšanas darbnīcā. Atvērto durvju dienas laikā varēs aplūkot dažādu iekārtu, piemēram, 3D printera, frēzes, robotu demonstrācijas, kā arī apskatīt elektrisko skrituļdēli, kurš izmantojams braukāšanai pa kāpām.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja risināt uzņēmuma «AE Partner» sagatavoto inženiertehnisko uzdevumu, un tie kuri veiklāk tiks ar to galā, saņems balvas. Piedaloties viktorīnā par tēmu «RTU Liepājas filiāle», kas sāksies plkst. 17.30, varēs laimēt dāvanu kartes no «BB wakepark», kā arī citas balvas. Apmeklētājiem tiks atklāts arī kāda īpaša trika – «Maģiskā skrūve» – noslēpums.

Apstiprinot savu dalību Liepājas filiāles Atvērto durvju dienas Facebook lapā, būs iespēja laimēt dronu.

Atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē, Liedaga ielā 3, notiks no plkst. 16.00 līdz 18.00.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. aprīlis, 2018 plkst. 11:36