RTU Lielajā izlaidumā diplomus saņems vairāk nekā 1400 absolventu

21. jūnijs, 2023
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielais izlaidums, kura laikā diplomus saņems aptuveni 1000 bakalaura, maģistra un doktora grāda ieguvēju, šogad notiks 28. jūnijā plkst. 18.00 un pirmoreiz norisināsies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā. Pēc diplomu izsniegšanas absolventus un viesus koncertā priecēs Latvijā iemīļoti mūziķi. 

Šis RTU vēsturē ir jau septītais Lielais izlaidums – akadēmiskā gada grandiozākais pasākums, kad visu deviņu RTU fakultāšu absolventi vienlaikus saņem diplomus. Interesenti izlaiduma norisi varēs vērot arī tiešraidē RTU mājaslapā un Facebook

Lielā izlaiduma svinīgā atklāšana RTU studentu pilsētiņas centrālajā laukumā sāksies plkst. 18.00, kad paredzēta RTU studiju prorektores Elīnas Gailes-Sarkanes un RTU Absolventu asociācijas priekšsēdētāja Enno Ences uzruna un grupas «Carnival Youth» muzikālais sveiciens. 

Plkst. 19.00 notiks diplomu izsniegšana fakultātēs, savukārt pēc tam plkst. 20.20 absolventus sveiks grupa «Sudden Lights», kuras muzikālo priekšnesumu absolventiem dāvina Inbox.lv. Atbalstītāji sveiks arī izcilākos absolventus. 

Lielā izlaiduma noslēdzošā daļa sāksies plkst. 21.00, kad pasākuma dalībniekus uzrunās RTU rektors Tālis Juhna. Tad notiks arī jauno doktoru un tenūrprofesoru sveikšana, kā arī absolventu uzrunas un izlaiduma gaidītākais notikums – cepuru salūts. Šajā daļā absolventus un viesus priecēs grupa «Citi zēni».  

«Industrija gaida RTU absolventus, jo uzņēmumiem ir vajadzīgi gudri speciālisti ar spēcīgu analītisko prātu un kritisko domāšanu. Jaunie inženieri un augsto tehnoloģiju speciālisti strādās jaunā realitātē, kur aizvien lielāka loma būs jaunajām tehnoloģijām, kas, pateicoties cilvēka prātam, attīstās ārkārtīgi ātri. Mūsu absolventi būs tie, kuri piedāvās jaunas idejas, radīs jaunus risinājumus un vedīs Latviju tālākā tehnoloģiju nākotnē,» saka RTU rektors Tālis Juhna. 

RTU Lielo izlaidumu organizē RTU Absolventu asociācija un RTU Kultūras centrs

RTU ir mūsdienīga, starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā. Tā nodrošina ne tikai augstas kvalitātes izglītību, bet arī izcilu pētniecību un valorizāciju — inovāciju un tehnoloģiju pārnesi, tādējādi zinātnes sasniegumus iedzīvinot praksē.

RTU deviņās fakultātēs studenti apgūst daudzpusīgu izglītību augstajās tehnoloģijās un inženierzinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. RTU mērķtiecīgi ir attīstījusi savu infrastruktūru, Ķīpsalā uzbūvējot Latvijā pirmo studentu pilsētiņu – modernu inženierzinātņu studiju centru, kur ir koncentrētas RTU fakultātes, moderns laboratoriju korpuss, Zinātniskā bibliotēka un dienesta viesnīcas, kā arī RTU Ķīpsalas peldbaseins. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

21. jūnijs, 2023 plkst. 14:23

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi