RTU komanda gūst panākumus Latvijas čempionātā svarbumbu sportā

21. decembris, 2010

Svētdien, 19. decembrī, Rīgā notika 2010. gada Latvijas čempionāts svarbumbu sportā, kurš ietvēra sevī arī Latvijas kausa 5. posmu, par Latvijas kausa 5. posma uzvarētājiem pieaugušo grupā kļuva RTU komanda.

21.12.2010.

Kopumā čempionātā piedalījās 12 komandas un pulcēja vairāk nekā 100 sportistus no visas valsts. Tika laboti vairāki Latvijas rekordi.

Izcilus panākumus junioru grupā ieguva Vladislavs Voitehovičs un Valērijs Cvetkovs, kas laboja Latvijas rekordus. Kā arī jauniete Indra Zvejsalniece no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA), kas arī uzlaboja Latvijas rekordu 16 kg svarbumbas raušanā.

Visaugstākos rezultātus pieaugušo izlases sastāvā uzrādīja Andrejs Makuha no RTU, kurš arī laboja Latvijas rekordu svara kategorijā līdz 68 kg grūšanā un divcīņā.

Par Latvijas kausa 5. posma uzvarētājiem junioru grupā kļuva Jēkabpils Jāņa Āboltiņa klubs, bet pieaugušo grupā – Rīgas Tehniskā universitāte.

Savukārt par 2010. gada secīgākajiem kopvērtējumā pieaugušo grupā tika atzīti kluba «Viļānu Bitītes» pārstāvji, RTU komandai izcīnot sudrabu, bet junioru grupā – Jēkabpils Jāņa Āboltiņa klubs.

Individuālajā ieskaitē RTU ir šādi panākumi:

– 63 kg Rihards Krūmiņš 2. vieta; Klāvs Ronis 3. vieta; Vladimirs Blehšteins 4. vieta.

– 68 kg Andrejs Makuha 1. vieta; Ričards Veromejs 4. vieta.

– 73 kg Artūrs Agejevs 5. vieta.

– 85 kg
Kaspars Kroičs 1.vieta; Maksims Ivanovs 2. vieta.

– 105 kg
Jānis Raubiško 2. vieta.

+ 105 kg Rūdolfs Lubgans 3. vieta.

Lielāko ieguldījumu augsto RTU komandas rezultātu sasniegšanā deva daiļā dzimuma pārstāve Iece Faulbauma, kura debitēja Latvijas čempionātā un deva komandai tik svarīgos punktus.

RTU Sporta klubs

21. decembris, 2010 plkst. 10:02