RTU karsējkomanda izcīna otro vietu Igaunijas atklātajā karsējkomandu festivālā

28. marts, 2017
RTU karsējkomanda 29 RTU studentu sastāvā iegūst otro vietu sestajā Igaunijas atklātajā karsējkomandu festivālā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda 29 RTU studentu sastāvā piedalījās sestajā Igaunijas atklātajā karsējkomandu festivālā, karsēju sporta kategorijā izcīnot otro vietu. RTU karsēji par titulu cīnījās arī karsēju deju kategorijā, izcīnot piekto vietu. Karsēju sacensības notika 25. martā Igaunijā, un kopumā tajās piedalījās deviņas komandas no visām trim Baltijas valstīm.

Karsēju sacensības Igaunijā notiek jau sesto gadu pēc kārtas, tās pagaidām ir vienīgās augsta mēroga sacensības Baltijā un ir pirmais solis, lai RTU komanda jau jūnijā dotos uz Eiropas čempionātu Čehijā.

Šī ir jau otrā reize, kad RTU karsēji Igaunijas atklātajā karsējkomandu festivālā ieguvuši otro vietu. RTU karsēji ir atbalstījuši «RTU/Robežsardze» volejbolistus, kā arī piedalījušies reģionālajās un starptautiskajās sacensībās, tā, piemēram, izcīnot 1. vietu Baltijas karsējkomandu čempionātā un iegūstot uzvaru «RīgaTV24» organizētajā šovā «Karsēju čempionāts».

RTU karsējkomanda ir pirmā profesionālā karsēju komandu Latvijā, kas kopš 2012. gada pastāv ar RTU Sporta kluba atbalstu. RTU karsējkomandas priekšnesumus raksturo gan deja un aktiermeistarība, gan arī akrobātika, padarot karsēšanu par sarežģītu sporta veidu, kas prasa spēku, izturību un sagatavotību. Sporta veids iekļauj bīstamus trikus, tāpēc komandā valda uzticēšanās, kas saliedē visus tās dalībniekus.

RTU karsēji Igaunijas atklātajā karsējkomandu festivālā

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

28. marts, 2017 plkst. 9:43