«RTU Karjeras dienas 2010» gūst studentu atsaucību

18. marts, 2010

18.03.2010.  Skatīt galeriju

Lielu studentu atsaucību guvušas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienas 2010, kas 17. un 18. martānorisinās RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1. Trešdien, 17. martā, RTU Karjeras dienas apmeklējuši un ar uzņēmējiem tikušies jau aptuveni 1000 studenti.

{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=0Z-mwdRbCkM}

RTU Karjeras dienās piedalās vairāk nekā 25 uzņēmumi, tostarp Karjeras dienu apmeklētāju uzmanībai tiek piedāvāti arī divi jaundibinātā RTU Studentu biznesa inkubatora produkti – RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studenta Rūdolfa Kreses izstrādātie kartona eko-konstruktora prototipi un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studenta Linarda Volka izstrādātā daudzfunkcionāla bērnu krēsliņa prototips.

Galvenie «RTU Karjeras dienu 2010» dalībnieki ir divas auditorijas: darba meklētāji – studenti un darba devēji – uzņēmēji. Karjeras dienu uzdevums ir savienot abas šo grupu intereses.

«RTU Karjeras dienu 2010» laikā uzņēmumi studentiem sniedz prezentācijasun piedāvā tematiskās lekcijas.

Studentiem RTU Karjeras dienas palīdz saprast, kāds ir konkrētās nozaresdarba tirgus. Savukārt uzņēmējiem RTU Karjeras dienas  ir vieta, kur popularizēt savu darbību, produktus, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem.

Kā atzīst RTU karjeras dienu organizatore, RTU Karjeras centra vadītāja Liene Jasukeviča: «RTU Karjeras dienas palīdz inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentiem sagatavoties mūsdienu darba tirgus prasībām un sekmē viņu iekļaušanos reģionālajā, valsts, kā arī pasaules mēroga ekonomiskajā apritē.»

Šogad RTU Karjeras dienas notiks jau septīto gadu. Papildu informācija par «RTU Karjeras dienām 2010» atrodama RTU mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

18. marts, 2010 plkst. 13:13