RTU Karjeras centra aktualitātes

21. oktobris, 2010

Lai veicinātu uzņēmumu integrēšanu izglītības kvalitātes celšanai, RTU Karjeras centrs šā gada rudenī noslēdzis sadarbības līgumus ar šādiem uzņēmumiem: a/s «DnB NORD Banka», SIA «Transcom Worlwide Latvia», Latvijas Organiskās sintēzes institūtu, SIA «Lursoft IT», SIA «Batsoft», SIA «CDI», SIA «ZZ Dats», SIA «IZZI», SIA «Lāči», SIA «Komforts», SIA «Valpro», SIA «Komercentrs Dati grupa», SIA «Primekss», a/s «Latvijas balzams», a/s «Exigen Services Latvia», a/s «SAF Tehnika».

21.10.2010.

Saistībā ar šiem līgumiem tiek piedāvātas prakses iespējas studentiem, organizētas vieslekcijas, nodrošināti īpaši piedāvājumi RTU studentiem, konkursu rīkošana, ekskursijas u. c.

Viens no piemēriem, ko vērts minēt – jau tagad SIA «Forum Group» piedāvā RTU studentiem uzņēmējdarbības sākšanai biroja un ražošanas telpas par draudzīgām cenām, bet jau novembrī vairāk nekā 100 RTU studentiem tiks piešķirta brīvpieeja datu bāzes Lursoft datiem. A/s «DnB NORD Banka» un SIA «Batsoft» prakses piedāvājums ir publicēts RTU Karjeras centra mājaslapas sadaļā «Prakses sludinājumi».

RTU Karjeras centra mērķis ir sniegt atbalstu fakultātēm sadarbības veicināšanā ar uzņēmumiem, kā arī paplašināt RTU studentu iespējas gan prakses vietu izvēlē, gan piedāvājot dažādas papildus iespējas, kas daudzveido mācību procesu, attīsta studentu sociālās prasmes, sniedz iespēju sākt uzņēmējdarbību, nodibināt kontaktus ar potenciālo darba devēju u. c.

Vairāk informācijas meklējiet: www.rtu.lv/karjera.

21. oktobris, 2010 plkst. 16:03