RTU online matemātikas olimpiāde tiek pārcelta uz 9. decembri

2. decembris, 2010

Ceturtdien, 2. decembrī, paredzētā RTU matemātikas online olimpiāde tehnisku problēmu dēļ ir pārcelta uz nākamo ceturtdienu, 9. decembri. Olimpiādes uzdevumi tiks publiskoti 9. decembrī plkst. 9.30 RTU Studentu parlamenta mājaslapā. Olimpiādes organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.

02.12.2010.

Olimpiādes uzdevumi tiks publiskoti 9. decembrī plkst. 9.30 RTU Studentu parlamenta mājaslapā: www.rtusp.lv (→ studijas → olimpiādes). Uzdevumu veikšanai  gan skolēniem, gan studentiem tiks atvēlētas trīs stundas, kā arī skolēniem tiks paredzētas 10 papildu minūtes uzdevumu elektroniskai iesūtīšanai. Elektroniskā pasta adrese, uz kuru būs jāiesūta atbildes, tiks norādīta pie uzdevumiem.

Online matemātikas olimpiādi organizē RTU Studentu parlaments un Inženiermatemātikas katedra.

RTU Informācijas centrs

2. decembris, 2010 plkst. 10:49