RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni piedalīsies Pasaules lielākajā mācību stundā

8. oktobris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas 10. klases skolēni piedalīsies Pasaules lielākajā mācību stundā, kas notiks 17. oktobrī Vecumniekos un tiek veidota sadarbībā ar AS «Latvijas Valsts meži».

Pasaules lielākā mācību stunda ir starptautiska izglītības akcija, kas katru gadu norisinās aptuveni simts pasaules valstīs. Tās mērķis ir iepazīstināt gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos ar 17 ilgtspējīgas attīstības mērķiem, ko Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) valstis ir kopīgi apņēmušās sasniegt līdz 2030. gadam, ikvienu iesaistot to sasniegšanā.

Šogad Pasaules lielākās mācību stundas vadmotīvs ir līdzdalība. Skolotāji kopā ar skolēniem aicināti aktīvi iesaistīties savas vietējās kopienas un apkārtējās vides pilnveidošanā, paturot prātā globālos mērķus. Aktivitātēm, iesaistoties Pasaules lielākajā mācību stundā, jātiecas uz ANO noteiktajiem Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, ko pasaules valstis, tostarp Latvija, apņēmušās sasniegt līdz 2030. gadam.

Pasaules lielāko mācību stundu Latvijā organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija sadarbībā ar partneriem.

Papildu informācija par Pasaules lielāko mācību stundu

RT

8. oktobris, 2018 plkst. 15:17