RTU Inženierzinātņu vidusskolas absolventi un pedagogi saņem Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumus

29. janvāris, 2020
Foto: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) absolventiem un pedagogiem pasniegti Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumi – Goda diplomi un medaļas.

Nominācijā «Absolvents» par izciliem sasniegumiem, 2019. gada starptautiskajā matemātikas olimpiādē iegūstot Atzinības rakstus, tika apbalvoti RTU IZV absolventi Agnis Salmiņš un Artem Ubaidullajev. Savukārt Elīza Elizabete Bicāne šajā nominācijā tika apbalvota par iegūto bronzas medaļu 2019. gada starptautiskajā ekonomikas olimpiādē.

Nominācijā «Skolotājs» par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm apbalvota matemātikas skolotāja Inguna Granta un ekonomikas skolotāja Līga Kamola.

Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās 28. janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā.
Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumu pasniegšana

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. janvāris, 2020 plkst. 14:54