RTU Inženierzinātņu vidusskola apliecina izcilību, jau septīto reizi kļūstot par labāko mazo skolu Latvijā

27. jūnijs
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) septīto gadu pēc kārtas Ata Kronvalda fonda mazo skolu reitingā iegūst pirmo vietu un ceļojošo balvu «Lielā pūce». Apbalvojums piešķirts par skolēnu sasniegumiem pilsētas un valsts olimpiādēs.

2022. gada skolu reitingā IZV ieguvusi 157 balles, uzrādot ievērojami labākus rezultātus salīdzinājumā ar citām mazajām skolām, jo nākamā skola, kas reitingā seko IZV, ir saņēmusi 38 balles. IZV sniegums tiek vērtēts mazo skolu grupā, kur vidusskolēnu skaits 10.–12. klasē nepārsniedz 100 skolēnu. 

Būtībā IZV sniegums ir salīdzināms ar ģimnāziju rezultātiem, kur reitinga pirmo vietu ar 162 ballēm ieņem Rīgas Valsts 1. ģimnāzija. Tai ar 121,27 ballēm seko Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, bet trešā ir Āgenskalna Valsts ģimnāzija ar 62,71 ballēm. 

IZV sniegumu veicina augsti kvalificēti mācībspēki, lieliska mācību tehniskā bāze, kā arī motivēti un mērķtiecīgi skolēni. 

Skolu reitinga rezultāti.

Ata Kronvalda fonda skolu reitings tiek veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskajās konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās. Reitinga mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.

Ata Kronvalda fonds nodarbojas ar Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšanu un viņu izglītības sekmēšanu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. jūnijs plkst. 17:17

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi