RTU Inženierzinātņu vidusskola aicina skolēnus piedalīties konkursā «Nākotnes inženieris»

10. oktobris, 2018

7.-9. klašu skolēni aicināti piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas un «Lattelecom» kopīgi rīkotā konkursā «Nākotnes inženieris», kurā dalībniekiem jāsagatavo informatīvs video materiāls par nākotnes profesijām inženierzinātnēs. Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu radošumu un aicināt padomāt par nākotnes tendencēm inženierzinātnēs, jo tiek lēsts, ka vairāk nekā puse no jauniešiem, kuri tagad uzsāk mācības, strādās profesijās, kādas šodien neeksistē.

Konkursa pirmās vietas ieguvējs saņems «Apple» planšetdatoru, otrās vietas ieguvējs – fitnesa aproci, bet trešās vietas ieguvējs – portatīvo skaļruni.

Video materiālam, kuram jāatspoguļo konkursa dalībnieka redzējums par iespējamām nākotnes profesijām inženierzinātņu jomā, jābūt aptuveni 30 sekunžu garam, un tas var būt filmēts arī ar telefonu. Darbs jāsagatavo un jānosūta līdz 28. oktobrim uz e-pastu .

Papildu informācija un konkursa nolikums.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. oktobris, 2018 plkst. 16:11