RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte studētgribētājus aicina uz Atvērto durvju dienu

14. marts, 2023
.
.
.
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Studētgribētāji aicināti iepazīt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāti (IEVF), apmeklējot Atvērto durvju dienu, kas notiks 17. martā plkst. 12.00–16.00 Kalnciema ielā 6. Pasākumā varēs iepazīt IEVF studiju vidi un laboratorijas, uzzināt, kādas studiju programmas var apgūt fakultātē, satikt studentus un iztaujāt viņus par studiju pieredzi IEVF, kā arī aprunāties ar mācībspēkiem un administrācijas pārstāvjiem. 

Atvērto durvju dienā varēs uzzināt arī to, kā notiek jauno studentu uzņemšana, kā sagatavoties studijām IEVF un kādas ir ārpusstudiju iespējas. 

Plkst. 12.00–14.00 Atvērto durvju dienas dalībnieki 223. auditorijā varēs tikties ar fakultātes studentiem un uzzināt, kā notiek studijas IEVF. 

Plkst. 12.00–16.00 varēs iepazīties ar daudzveidīgo studiju programmu klāstu: 

IEVF nodrošina visu studiju līmeņu augstāko izglītību dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos. Fakultāte sagatavo uzņēmējus, uzņēmumu vadības un ekonomikas, personāla vadības, būvuzņēmējdarbības, nekustamo īpašumu pārvaldības, pilsētu un reģionu ekonomikas, muitas un nodokļu administrēšanas, starptautisko ekonomisko sakaru, darba vides drošības, kvalitātes vadības, mārketinga, loģistikas un finanšu jomā.

IEVF jau vairākus gadus pēc kārtas iekļauta četru palmu līgā prestižajā «Eduniversal» pasaules labāko biznesa skolu reitingā. Šāds vērtējums apzīmē augstu akadēmisko līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā.  


 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

14. marts, 2023 plkst. 17:51

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi