RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē notiks informatīvā diena

25. maijs, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) Muitas un nodokļu katedra un Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūts piektdien, 28. maijā, rīko informatīvo dienu, kuras laikā topošos studentus aicina iepazīt studiju programmas.

25.05.2010.

Muitas un nodokļu katedras informatīvā diena notiks 28. maijā plkst. 12 IEVF, Rīgā, Meža ielā 1/7. Muitas un nodokļu katedra sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) aicina reflektantus iepazīt Pasaules muitas organizācijas akreditēto studiju programmu «Muitas un nodokļu administrēšana». Plānota  ekskursija uz VID Muitas kontrolpunktiem Starptautiskajā lidostā «Rīga» un Rīgas Tirdzniecības ostā, kā arī RTU Muitas un nodokļu vēstures muzeja apmeklējums. Dalību pasākumā katedra lūdz pieteikt līdz 26. maijam. Tālr. 67089328, 29221287, e-pasts: .

Savukārt Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūta (BUNĪI) informatīvā diena notiks 28. maijā no plkst. 10 līdz 13.30 IEVF, Rīgā, Meža ielā 1/7. Institūts potenciālos studentus iepazīstinās ar studiju programmām «Nekustamā īpašuma pārvaldība» (1. līmeņa profesionālā un bakalaura studiju programmas) un «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» (maģistra studiju programma). Tāpat informatīvās dienas laikā BUNĪI noritēs seminārs par aktuālāko nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jomā. Seminārs ir bezmaksas, un to var apmeklēt jebkurš interesents. Vairāk informācijas: tālr.: 67089360, 27896221, 29140766.

RTU Informācijas centrs

25. maijs, 2010 plkst. 17:13