RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte aicina uz Atvērto durvju dienu

3. maijs, 2013

Šā gada 11. maijā no plkst. 10 līdz 14 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) (Kalnciema ielā 6, Rīgā) notiks Atvērto durvju diena. Aicinām uz fakultātes Atvērto durvju dienu visus topošos bakalaura vai koledžas, kā arī maģistrantūras studentus, lai uzzinātu vairāk par visām RTU IEVF piedāvātajām studiju programmām.

RTU IEVF Atvērto durvju dienā būs iespēja satikt fakultātes studiju programmu direktorus, pārstāvjus un mācībspēkus, pašus studentus, kā arī Studentu pašpārvaldes talismanu Lapsu. Būs iespēja vairāk uzzināt ne tikai par pamatstudijām, bet arī studijām maģistrantūrā un doktorantūrā.

RTU šogad plāno nodrošināt aptuveni 2500 valsts finansētas budžeta studiju vietas pirmā kursa studentiem, kas ir augstākais rādītājs starp Latvijas augstākās izglītības iestādēm. Budžeta vietu sadalījumu IEVF vari apskatīt mūsu mājaslapā www.ievf.rtu.lv, sadaļā Topošajiem studentiem. IEVF kopumā piedāvā 11 bakalaura līmeņa, četras 1. līmeņa (koledžas) profesionālās studiju programmas un 11 maģistrantūras studiju programmas pilna laika (dienas) un nepilna laika (neklātienes un vakara) studijās.

Ar IEVF studiju programmām vari iepazīties šeit:

IEVF pamatstudiju programmas 2013
IEVF augstākā līmeņa studiju programmas 2013

Nāc un uzzini vairāk! Gaidīsim Tevi RTU IEVF Atvērto durvju dienā Kalnciema ielā 6, Rīgā!

3. maijs, 2013 plkst. 10:15