RTU inovāciju prorektore piedalīsies konferencē «Novatore Impact Summit»

6. marts
RTU inovāciju prorektore Liene Briede. Publicitātes foto.

7. martā notiks trešā starptautiskā sieviešu ekonomiskās spēcināšanas konference «Novatore Impact Summit», pulcējot vienuviet vairāk nekā 300 augstākā un vidējā līmeņa vadītājas no Baltijas valstīm. Starp teju 30 konferences viesiem būs arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) inovāciju prorektore Liene Briede, turklāt šogad RTU kļuvusi par konferences draugu un norises vietas partneri.

Šī gada konferences programmu caurvij trīs centrālās tēmas: finanšu labklājība, sieviešu līderība un ilgtspējīgs dzīvesveids. Šīs tēmas tiks apskatītas dažādu pieredzējušu  ārvalstu un pašmāju līderu pieredzes un personiskās līderības izaugsmes stāstos.

Kopā ar RTU inovāciju prorektori Lieni Briedi diskusijā ar viedokli par sieviešu līderību apmainīsies «Visa» Iekļaujošas ietekmes un ilgtspējas nodaļas vecākā direktore Agata Leita (Agata Laight) un «Narvessen» valdes priekšsēdētāja un izpilddirektore Dace Dovidena, iedvesmojot ar vērtīgām atziņām. Ar savu personiskās līderības izaugsmes un ilgtspējīga modes biznesa veidošanas stāstu dalīsies Milda Mitkute, jaunuzņēmuma «Vinted» līdzdibinātāja no Lietuvas.

Konference pulcē zinošus un iedvesmojošus profesionāļus no dažādām nozarēm, piemēram, aptverot vienu no galvenājām konferences tēmām – finanšu labklājība –, pirmā uz konferences skatuves kāps Oksfordas universitātes uzņēmējdarbības un inovāciju emeritētā profesore Linda Skota (Linda Scott), kas vislabāk pazīstama kā «The Double X Economy» grāmatas autore un Varas maiņas foruma sievietēm pasaules ekonomikā (The Power Shift Forum for Women in the World Economy) dibinātāja. Tikmēr par sievietēm, līderību un naudas jautājumiem diskutēs Latvijas premjerministre Evika Siliņa, «Nasdaq» Eiropas tirgu viceprezidente Arminta Saladziene, «SEB» Baltijas divīzijas ilgtspējīgas attīstības vadītājs Anderss Larsons (Anders Larsson) un Latvijas Sarkanā Krusta prezidente Līga Meņģelsone.

Ilgtspējīga dzīvesveida tēma konferencē tiks apskatīta no tādiem aspektiem kā veselīgs uzturs, ilgtspējīga mode, kā arī klimata pārmaiņu radīto izaicinājumu pārvarēšana.

Lai veicinātu profesionālo attīstību un sniegtu vērtīgas praktiskas zināšanas personīgās izaugsmes veicināšanai konferences dienā tiks rīkotas astoņas meistarklases, kas veltītas profesionālās līderības izaugsmei, finanšu labklājības veicināšanai, dažādības vadībai un ilgtspējīgam dzīvesveidam.

Kopš 2022. gada konference «Novatore Impact Summit» tiek rīkota ik gadu, un tās galvenais mērķis ir stiprināt sieviešu ekonomisko aktivitāti un labklājību, sekmējot sieviešu līderību augstākajās biznesa līderpozīcijās un uzņēmējdarbībā. Vairāk par konferenci.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. marts plkst. 14:48