RTU IEVF studenti iepazīstas ar ES institūciju darbību

26. marts, 2013

No šā gada 18. līdz 22. martam Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) studiju programmas Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana studenti devās studiju braucienā uz Briseli, kur klātienē iepazinās ar Eiropas Savienības (ES) institūciju darbību.

21. martā studenti viesojās arī Latvijas Republikas Pastāvīgajā pārstāvniecībā ES un Latvijas Republikas vēstniecībā Beļģijas Karalistē, kur tikās ar Latvijas Pastāvīgo pārstāvi ES, vēstnieci Ilzi Juhansoni un Latvijas vēstnieci Beļģijā Leldi Līci-Līcīti.

I. Juhansone stāstīja un atbildēja uz studentu jautājumiem par Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības darbību un Latvijas interešu aizstāvēšanu ES, kā arī gatavošanos Latvijas prezidentūrai ES. Savukārt Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce-Līcīte studentiem stāstīja par vēstniecības darbību, veicinot sadarbību starp abām valstīm gan institūciju, uzņēmumu, gan eksperta līmenī.

Vairāk par šo vizīti var lasīt Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Informācijas centrs

26. marts, 2013 plkst. 13:56