RTU iesaistās kampaņā būvniecības izglītības popularizēšanai

13. janvāris, 2020
Profesors Juris Smirnovs. Foto: «Building Design and Construction Council» arhīvs

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) iesaistījusies kampaņā «Mācies būvniecību», kas norisināsies līdz 2020. gada maijam, aicinot skolēnus nākotni saistīt ar būvniecību un izvēlēties studijas šajā jomā kādā no augstskolām vai profesionālajām mācību iestādēm.

Lai radītu priekšstatu par būvniecības jomas speciālistu ikdienu un iedvesmotu jauniešus izvēlēties būvniecības jomu, kampaņas rīkotāji sagatavojuši bukletu, kurā apkopoti vērienīgāko objektu projektētāju un būvnieku pieredzes stāsti.

Kampaņai un bukleta atklāšanai veltītā preses konference norisinājās 9. janvārī, un tajā līdz par pārējiem sadarbības partneriem piedalījās un klātesošos uzrunāja RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes dekāns profesors Juris Smirnovs.

Kampaņa šogad norisinās jau piekto gadu un to organizē biedrība «Building Design and Construction Council» (BDCC) ar sadarbības partneriem RTU, «RB Rail», Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Izglītības un zinātnes ministriju, biedrību «Zaļās mājas», Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Rīgas domes Īpašuma departamentu.

Buklets «Aizraujoša profesija - būvnieks»

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. janvāris, 2020 plkst. 10:50