RTU februārī sāksies sagatavošanas kursi fizikā un matemātikā

6. janvāris, 2017
Foto: Dita Alsiņa

Vidusskolēni aicināti līdz februārim pieteikties četru mēnešu sagatavošanas kursiem fizikā un matemātikā. Kursi palīdz sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā arī padziļina zināšanas konkrētā mācību priekšmetā.

Matemātikas kursi sāksies 9. februārī un nodarbības notiks reizi nedēļā, ceturtdienās, no plkst. 17 līdz 19.50 Kronvalda bulvārī 1.

Fizikas kursi sāksies 7. februārī, un apmācības notiks divās grupās – sestdienās (divas/ trīs reizes mēnesī) no plkst. 10 līdz 14 Āzenes ielā 12 un otrdienās no plkst. 17 līdz 19.50 Kronvalda bulvārī 1.

Lai kļūtu par kursu dalībnieku, jāaizpilda pieteikuma anketa RTU mājaslapā un jāsamaksā kursu dalības maksa.

Papildu informācija

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments