RTU Elektronikas olimpiādē uzvar Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēns Severīns Dudeničs

2. maijs, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (RTU ETF) Studentu pašpārvaldes organizētajā Elektronikas olimpiādē  visspožāk savas zināšanas apliecinājis Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēns Severīns Dudeničs. Otrajā vietā ierindojās Rīgas Valsts 1. ģimnāzija skolēns Jānis Bremanis, savukārt trešo vietu izcīnīja Emīls Ozoliņš no Ogres 1. vidusskolas.

Olimpiādē savas zināšanas elektronikā apliecināja 15 labākie vidusskolēni, kuri bija uzrādījuši labākos rezultātus neklātienes kārtas tiešsaistes testā. Olimpiāde norisinājās piektdien, 29. aprīlī, ETF telpās. Pēc tam bija iespēja doties ekskursijā uz datu komunikāciju sistēmu izveidošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu SIA «Mikrotīkls».

Piedalīties olimpiādē varēja ikviens vidusskolēns. Tajā tiks pārbaudītas vidusskolā iegūtās matemātikas un fizikas zināšanas. Uzdevumu izpildi atvieglos arī praktiskās zināšanas par elektroniku un loģiskā domāšana.

2. maijs, 2016 plkst. 14:18