RTU doktorantus aicina uz «Umetrics AB» semināru

1. decembris, 2010

RTU Doktorantūras skola piedāvā doktorantiem iespēju iepazīties ar Zviedrijas kompānijas «Umetrics AB» izstrādāto programmatūru eksperimentu plānošanai. Laikā no 6.–9. decembrim  kompānijas pārstāvis Kristers Albano RTU vadīs semināru «Eksperimentu plānošana un datu analīze, izmantojot Umetrics programmatūru». Pieteikšanās – līdz 3. decembrim.

06.12.2010.  Skatīt galeriju

Zviedrijas kompānija «Umetrics AB» (http://www.umetrics.com) izstrādātā programmatūra izmantojama eksperimentu plānošanai un datu analīzei, un tās rīki iegūtos datus pārstrādā informācijā, kas palīdz pieņemt lēmumus un izprast kompleksus produktus un procesus. Umetrics produkti un metodes izmantojamas dažādās pētniecības un ražošanas jomās. Umetrics datu analīzes programmatūra izmanto modernākās grafiskās funkcijas kombinācijā ar analītiskajām metodēm, tādējādi sniedzot iespēju pārvaldīt zinātnisko informāciju un rīkoties ar to. Umetrics piedāvātie rīki no vienkāršas vizualizācijas līdz modernai  modelēšanai palīdz izstrādāt produktu un realizēt to dzīvē.

Tiem, kuri vēlas piedalīties seminārā, lūdzam pieteikt dalību Dainai Ostrovskai elektroniski vai pa tālruni 67089850 (mob. 29191112) līdz 3. decembrim.

Seminārs notiek priekšmeta  «Zinātnisko publikāciju izstrāde atbilstoši starptautiskajām prasībām» ietvaros.

Semināra programma (angļu valodā).  Semināra programma (angļu valodā). 4.77 Kb

RTU Informācijas centrs