RTU Doktorantūras skola rīko pirmo semināru promocijas darbu vadītājiem

20. decembris, 2010

Otrdien, 21. decembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Promocijas darba vadītāju brokastis – seminārs, kura laikā RTU, Latvijas Universitātes (LU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) promocijas darbu vadītāji dalīsies pieredzē, smelsies idejas viens no otra un diskutēs par promocijas darbu vadīšanu.

20.12.2010.

Seminārs 21. decembrī sāksies plkst. 9.30, Kaļķu ielā 1, 403.  auditorijā.

Pasākuma programma 108.82 Kb

Semināru atklās RTU zinātņu prorektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. Seminārā laikā par savu pieredzi stāstīs RTU promocijas darbu vadītāji ar vislielāko
aizstāvēto promocijas darbu skaitu – Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes profesors Antans Sauhats, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes profesors profesors Jurijs Merkurjevs, Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāns profesors Remigijs Počs. Pieredzē dalīsies LU Datorikas fakultātes dekāns profesors Juris Borzovs, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesore Tatjana Koķe, LLU Pārtikas zinātnes doktora studijuprogrammas vadītāja profesore Daina Kārkliņa, LLU Agrārās un reģionālāsekonomikas promocijas padomes priekšsēdētāja profesore Baiba Rivža.

Pēc ziņojumiem notiks diskusija par promocijas darba vadīšanas
tehnoloģijām un aktuālām problēmām.

Semināra laikā gūtās atziņas tiks apkopotas materiālā jaunajiem promocijas darba vadītājiem.

Papildu informācija:
Zane Skreija,