RTU doktorants un absolvents ar saviem robotiem uzvar prestižajā «RobotChallenge 2015» čempionātā

17. aprīlis, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) doktorants Gundars Miezītis un maģistrantūras absolvents Māris Bečs Latvijas Radio stāsta par saviem robotiem – prestižākā robotikas čempionāta Eiropā «RobotChallenge 2015» čempioniem.

«RobotChallenge2015» sacensībās, kas notika Austrijas galvaspilsētā Vīnē, Māris Bečs ar robotu «Džokers» kļuva par čempionu mega sumo kategorijā, iegūstot iespēju šā gada decembrī piedalīties finālā, kas notiks Japānas galvaspilsētā Tokijā. Gundars Miezītis ar savu robotu «Skudra» zeltu ieguva mini sumo kategorijā, kur vienlaikus ringā cīnās vairāki roboti.

Pilna saruna ar abiem robotu būvētājiem klausāma Latvijas Radio sižetā.

Sestdien, 25. aprīlī, plkst. 10 RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Rīgā, Āzenes ielā 18, notiks Latvijas Robotikas čempionāts, kas septiņās sacensību disciplīnās pulcēs robotikas entuziastus un interesentus no visas Latvijas.

RTU Komunikācijas nodaļa

17. aprīlis, 2015 plkst. 14:12