RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentes iegūst otro vietu modes skatē Lietuvā

5. decembris, 2019
Foto: Vytenis Sidabras

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» apģērbu dizaina specializācijas 4. kursa studentes Marta Cimdiņa un Nadīna Anija Poga ar tērpu kolekciju «Collision», kas izveidota no atkārtoti izmantotiem materiāliem, ieguva otro vietu Kauņas Tehnoloģiju universitātes studentu pašpārvaldes rīkotajā modes skatē «Dizaino Dienas».

Modes skatē skatītāju un žūrijas vērtējumam tika nodotas 16 jauno un vēl topošo dizaineru- studentu tērpu kolekcijas. 15 kolekciju autori bija lietuviešu dizaineri, bet Martas un Nadīnas kolekcija bija vienīgā tērpu kolekcija no Latvijas. Modes skate norisinājās 29. novembrī.

Piedalīšanās modes skatē RTU studentēm sniedza ne vien vērtīgu pieredzi, pašām pilnībā organizējot savu tērpu skates norisi, bet arī iespēju atrādīt studiju laikā RTU paveikto, saņemot izcilu novērtējumu un arī dažādas vērtīgas balvas.

Tērpu kolekcija «Collision» jau iepriekš izpelnījusies augstu novērtējumu – šī gada pavasarī, kad tā pirmo reizi tika izrādīta RTU studentu modes skatē «Ķīpsalas pavasaris», autores par to saņēma atzinību. Uzslavas topošās dizaineres saņēma arī pēc dalības dizaineru konkursā «Meringue», kas novembra nogalē norisinājās Rīgā.

«Dizaino Dienas» lapa Facebook

Vairāk par tērpu kolekciju «Collision»

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. decembris, 2019 plkst. 14:01