RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentes darbs nominēts prestižajam konkursam «Kids Design Award 2019»

1. oktobris, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta studiju programmas «Materiālu tehnoloģijas un dizains» studentes Anastasijas Ribakas diplomdarbs – daudzfunkcionāls bērnu mēbeļu komplekts «Luni» – tika nominēts konkursam «Kids Design Award 2019» un bija apskatāms vadošajā starptautiskajā bērnu mēbeļu, rotaļlietu un apģērbu izstādē «Kind + Jugend» Ķelnē, Vācijā.

«Luni» ir daudzfunkcionāls bērnu mēbeļu komplekts, kas veicina bērna radošo pašizpausmi un aug kopā ar viņu, kalpojot dažādos vecuma posmos. «Luni» krēsls sastāv no modulāriem pufiem un metāla karkasa, kuru, apgriežot otrādi, var izmantot kā galdiņu. Krēsls piemērots gan maziem bērniem, gan pusaudžiem un pat pieaugušajiem.

«Luni» bija viens no desmit studentu dizaina darbiem, kuri tika nominēti konkursam «Kids Design Award 2019» un bija aplūkojami izstādē, kas no 19. līdz 22. septembrim notika Ķelnē. Konkursā uzvarēja Yaara Nusboim darbs «Therapy dolls».

«Kids Design Award 2019» nominētie dizaina izstrādājumi

RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studente piedalās «Kids Design» izstādē