RTU Dizaina fabrika piedāvā Ziemassvētkus svinēt ar ideju fitnesu tumsā un prototipēšanas rūķu darbnīcu

21. novembris, 2023

Ziemassvētku laiks vienmēr ir radošuma izaicinājums, gādājot dāvanas saviem radiem, draugiem un kolēģiem. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra (ZIC) Dizaina fabrika aicina uz Ziemassvētku ballīti ar pievienoto vērtību – īpaša programma paredzēta gan uzņēmumiem, gan bērniem un jauniešiem.

Uzņēmumiem RTU ZIC Dizaina fabrika piedāvā prototipēšanas un ideju radīšanas meistarklasi tumsā inovāciju un ideju vadības ekspertes, Dizaina fabrikas vadītājas Elīnas Miķelsones un RTU ZIC industriālā dizainera un prototipēšanas eksperta Jāņa Lapsas vadībā. Būs iespēja izmēģināt, kā rodas idejas, iedvesmojoties no dažādiem aromātiem, skaņām un taktīliem elementiem – un vai tās vienlīdz labi rodas arī tumsā?

Dalība vienai personai – 50 eiro (ietverot PVN), minimālais dalībnieku skaits: 10, ilgums – 2 stundas.

Savukārt bērniem un jauniešiem tiek piedāvāta prototipēšanas rūķu darbnīcu atvērtā tipa prototipēšanas darbnīcas «theLAB» eksperta Linarda Reiņa Rozīša vadībā. To papildinās iespēja izbraukt virtuālajās kamanās un izveidot pašam savu sasniegumu medaļu, kā arī citi STEM pārsteigumi. Par papildus samaksu iespējams pasūtīt arī konfekšu/saldumu paciņas.

Dalība vienai personai – 20 eiro (ietverot PVN), minimālais dalībnieku skaits – 10, ilgums – 2 stundas.

Pieteikšanās līdz 1. decembrim, rakstot uz , norādot vēlamo datumu, laiku, cilvēku skaitu.

RTU ZIC Dizaina fabrikas «theLAB» piedāvā arī neparastus suvenīrus, kas noder gan privātām, gan biznesa dāvanām. Suvenīru klāstu var apskatīt šeit.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. novembris, 2023 plkst. 17:20