RTU dienesta viesnīcas meklē vārdus

19. oktobris, 2010

19.10.2010.

Lai uzsvērtu katras Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) dienesta viesnīcas unikalitāti un atvieglotu to nosaukumu lietošanu ikdienas komunikācijā, RTU Saimnieciskais dienests izsludina ideju konkursu, kurā aicina meklēt piemērotus nosaukumus septiņām RTU dienesta viesnīcām, kas atrodas Rīgā. Plānots katras kopmītnes nosaukumu kā dizaina elementu iestrādāt viesnīcas fasādes krāsojumā.

RTU studentu rīcībā Rīgā šobrīd kopumā ir astoņas dienesta viesnīcas: Āzenes ielā 22, Āzenes ielā 22a, Lilijas ielā 4, Burtnieku ielā 2a, Ezermalas ielā 6, Meža ielā 5, Indriķa ielā 8, Laimdotas ielā 2a. Taču tai dienesta viesnīcai, kas atrodas Laimdotas ielā 2a, jau ir nosaukums – «Placis».

«Viesnīcu nosaukumiem jābūt labskanīgiem, ar jaunības prieka un saprātīgas, apzinātas, simpātiskas vieglprātības pieskaņu,» atzīst RTU Studentu viesnīcu daļas vadītāja Iveta Sveržicka. Nosaukumu vērtēšanā tiks ņemta vērā idejas oriģinalitāte, nosaukumu ideju vienotas koncepcijas esamība  un nosaukumu atbilstība mērķim.

Izstrādājot priekšlikumus, vēlams ņemt vērā arhitektu norādījumu, – katras dienesta viesnīcas nosaukumam būtu jāsastāv no viena vārda, kura garums nepārsniedz piecus sešus burtus.

Konkursa uzvarētāji, kuru izdomātie nosaukumi kļūs par RTU dienesta viesnīcu vārdiem, balvā iegūs studentu vakariņu karalisko komplektu: Ziemassvētku kliņģeri un marinētus gurķus, pēc principa – komplekts par katru uzvarējušo nosaukumu.

Dienesta viesnīcu nosaukumu priekšlikumi jāiesniedz līdz 20. novembrim, nosūtot piedāvātos nosaukumus, to autora vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi: .

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 15. decembrim.

Konkursa nolikums. Konkursa nolikums. 40.11 Kb

RTU Informācijas centrs