RTU darbu sāk jaunais Padomnieku konvents

9. decembris, 2022
.
.
.
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Darbu ir sācis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jaunais Padomnieku konvents, kas uz savu pirmo sēdi pulcējās 7. decembrī. Par Padomnieku konventa priekšsēdētāju ir ievēlēts Latvijas Būvniecības padomes loceklis un Latvijas Būvinženieru savienības valdes loceklis Leonīds Jākobsons, savukārt par viņa vietnieku – uzņēmuma «Industry Service Partner» valdes loceklis Aigars Ločmelis. 

RTU Padomnieku konventa galvenais mērķis ir veicināt RTU attīstību, nosakot tās darbības stratēģiskos virzienus atbilstoši valsts tautsaimniecības vajadzībām, un tajā darbojas 24 zinātnes, izglītības, kultūras un tautsaimniecības speciālisti. RTU ir svarīga cieša sadarbība ar industriju, jo universitātes stratēģijas vadmotīvs ir RTU darbības proaktīva sasaiste ar valsts tautsaimniecības vajadzībām, kā arī zinātnē, inovācijās un sadarbībā ar industriju veidots studiju process, kas nodrošina Latvijas tautsaimniecībai nepieciešamo speciālistu sagatavošanu. 

Kandidātus darbam Padomnieku konventā izvirza Senāts, rektors un fakultāšu domes, un konvents konsultē RTU attīstības stratēģijas jautājumos. RTU Padomnieku konventa sastāvu uz trim gadiem apstiprina Senāts un padome. Jauno konventa personālsastāvu 21. novembrī apstiprināja RTU Senāts, savukārt 28. novembrī – RTU padome. 

Pirmoreiz uz sēdi sanāk jaunais RTU Padomnieku konvents

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

9. decembris, 2022 plkst. 13:05

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi