RTU būs plašākā pārstāvniecība Studentu frisbija čempionātā Valmierā

3. decembris, 2010

Nedēļas nogalē, 4. un 5. decembrī, Valmierā notiks Latvijas Studentu frisbija čempionāts jauktajā jeb mix grupā. Visplašākais – trīs frisbija komandu sastāvs – uz Valmieru dosies tieši no RTU. RTU sportistu mērķis – ne pirmo gadu vien iekarot savu vietu starp Latvijas augstskolu frisbija komandām.

03.12.2010.

Turnīrā piedalīsies 12 komandas no deviņām Latvijas augstskolām. Pirmajā dienā tiks izspēlētas grupu apļa spēles, otrajā – katras grupas četras labākās komandas turpinās cīņu par šī gada čempionu titulu. Pagājušajā gadā par čempioniem kļuva LU frisbijisti.

Spēles notiks Vidzemes Olimpiskajā centrā. Sākums – 4. decembrī plkst. 13.

RTU 1. komandas sastāvs: Artūrs Blaževičs (kapteinis), Gints Mucenieks, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Jānis Ondrups, Krišs Maļinovskis, Elīna Indriksone, Ieva Grabe, Jana Arseņjeva.

RTU 2. komandas sastāvs: Jānis Liepiņš (kapteinis), Renārs Niedra, Rihards Apsītis, Aleksejs Smorigo, Artūrs Miezītis, Laura Novada, Vineta Nipere, Maija Matroze.

RTU 3. komandas sastāvs: Jevgenijs Fila (kapteinis), Jurģis Bučinskis, Toms Trigubs, Jānis Zvirbulis, Edgars Jakovļevs, Egils Peļņiks, Maija Križmane, Zane Zamarina, Marika Andžāne.

Vairāk informācijas par Latvijas Studentu frisbija čempionātu – frisbija kluba «ViA Valmiera» mājaslapā.

Frisbija treniņi RTU studentiem tiek organizēti sadarbībā ar frisbija klubu «Ultimate Decision», vairāk informācijas mājaslapā.

RTU Sporta klubs

3. decembris, 2010 plkst. 9:08