RTU būs jauna studiju programma «Industriālais dizains»

19. jūnijs
.
.
RTU būs jauna studiju programma «Industriālais dizains»
Programmas reflektantiem jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā. Foto: LETA

Šovasar Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) uzņems studentus jaunā bakalaura profesionālo studiju programmā «Industriālais dizains». Programmu īsteno Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte, un tajā būs 20 budžeta studiju vietas. 

Jaunā studiju programma sagatavos mašīnbūvniecības un citu inženierzinātņu nozaru speciālistus, kuri spēs uzsākt darbu jaunu, inovatīvu, laba dizaina un ergonomikas prasībām atbilstošu un sabiedrībai nepieciešamu izstrādājumu izveides jomā. 

Studējošajiem tiks attīstītas iemaņas ideju meklēšanā, skicēšanā, rasēšanā un modelēšanas prototipēšanā, ergonomikā, materiālmācībā, ražošanas tehnoloģijās. Studiju procesā tiks attīstītas uzņēmējdarbības kompetences un ideju prezentēšanas prasmes.

Absolvējot studiju programmu, jaunie speciālisti spēs izstrādāt dažādus mašīnbūvniecības un citu inženierzinātņu jomu produktus – transportlīdzekļus un to papildaprīkojumu, dažāda veida aparātus, sadzīves tehniku, trenažierus, pilsētvides objektus (sabiedriskā transporta pieturvietas, parku soliņus, gaismas ķermeņus u.c.). Studiju programmas absolventi spēs piedāvāt inovatīvus risinājumus ar videi draudzīgu pieeju.

Lai uzsāktu studijas «Industriālā dizaina» programmā, reflektantiem jābūt nokārtotiem centralizētajiem eksāmeniem matemātikā un fizikā vai svešvalodā, kā arī jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā.

Šogad uz jautājumiem par uzņemšanu RTU Uzņemšanas komisija atbildēs arī sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru 28005535. Šis numurs sāka darboties maijā beigās un būs aktīvs visu gadu gan kā WhatsApp, gan kā mobilais telefons saziņai ar RTU Uzņemšanas komisiju par studiju iespējām RTU un ar to saistītiem jautājumiem.

Šogad pirmo gadu reģistrācija studijās visās studiju programmās gan pamatstudiju, gan augstākajā studiju līmenī 4.-11. jūlijā notiks RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. 

Vairāk par uzņemšanu RTU

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. jūnijs plkst. 10:35

Līdzīgi raksti

Ziņas