RTU basketbolisti ar uzvaru atsāk SEB SBL čempionātu

11. janvāris, 2010

11.01.2010.

Pagājušajā nedēļā ar piecām spēlēm atsākās SEB Studentubasketbola līgas čempionāts. RTU basketbolisti tikās ar RSEBAA komanduun guva pārliecinošu uzvaru ar 99:63.

Čempionāta organizatori pēc aizvadītajām spēlēm un notikumiem tajāsizveidojuši nozīmīgāko notikumu TOP 5, kura pirmajā vietās ierindotiRTU sportisti:

1. Kristaps Dārgais (RTU Būvniecības fakultātes students; spēlē RTU – RSEBAA gūst 36punktus, realizē 15 no 19 soda metieniem un izcīna 18 atlekušās bumbas).
2. Aigars Indrikovs (RTU Transporta un mašīnzinību students; spēlē RTU – RSEBAA izcīna 20 atlekušās bumbas un gūst 25 punktus.
3. LSPA pārliecinoši uzvar LU. Spēlē tiek fiksētas 3 nesportiskāspiezīmes: A. Strāķis (LSPA), K. Miglinieks (LSPA), D. Rābants (LU).
4. Jānis Vaišļa (BA) spēlē REA – BA izcīna 18 atlekušās bumbas un palīdz komandai gūt svarīgu uzvaru pār REA.
5. Edijs Neilands (BAT) spēlē BAT – VIA 15 minūšu laikā gūst 15 punktus, izcīna 10 atlekušās bumbas un pārtver 3 piespēles.

Vairāk informācijas www.sbl.lv.

11. janvāris, 2010 plkst. 11:38