RTU atzīmēs Radio dienu

27. oktobris, 2010

Otrdien, 2. novembrī, RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte atzīmēs Radio dienu: par godu Latvijas Radio 85. gadadienai fakultātes telpās, Āzenes ielā 12, 102. auditorijā no plkst. 16.15 līdz 17.20 notiks seminārs «Radio tehnoloģijas šodien un nākotnē».

27.10.2010.

Uzrunu Radio dienas semināra dalībniekiem teiks Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes dekāns Guntars Balodis, SIA «Computer Hardware Design» direktors Olafs Bluķis, SIA «Citrus Solutions» personāla vadības speciāliste Zanda Stūra. Savukārt ar priekšlasījumu «Latvijas Radio – 85» uzstāsies Radioiekārtu katedras profesors Ilmārs Slaidiņš, RTU Komunikācijas infrastruktūras nodaļas vadītājs Juris Eizentāls un Radioiekārtu katedras laborants Jānis Jansons.

Savu 85. dzimšanas dienu Latvijas Radio svinēs 1. novembrī, jo šajā dienā 1925. gadā sāka darboties Rīgas radiofona raidītāji..

RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē tiek sagatavoti Latvijas radiotehniķi un telekomunikāciju speciālisti.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi