RTU atklāta «YIT celtniecības» auditorija

14. novembris, 2010

Otrdien, 16. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātē, Rīgā, Āzenes ielā 16, 245. telpā, tika atklāta SIA «YIT celtniecība» auditorija, kas tiks izmantota Siltuma un gāzes tehnoloģijas katedras studiju procesa nodrošināšanai.

16.11.2010.  Skatīt galeriju

yit_auditorija_0027.jpg«SIA «YIT celtniecība» uzņēmusies auditorijas renovāciju. Labiekārtotajā auditorijā turpmāk vienlaikus varēs strādāt aptuveni 50 studenti.

Kā pastāstīja RTU Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta direktora vietnieks profesors Egils Dzelzītis, auditorijas renovācija irļoti veiksmīgs RTU administrācijas un RTU absolventa sadarbības rezultāts: «SIA «YIT celtniecība» valdes priekšsēdētājs Andris Božē ir mūsu institūta absolvents, tāpēc mums ir īpašs prieks par SIA «YIT celtniecība» auditoriju. Ceram, ka sadarbība turpināsies un turpmāk to izdosies veidot tikpat veiksmīgi.»

SIA «YIT celtniecība» ir viens no Somijas korporācijas «YIT» meitas uzņēmumiem Latvijā. «YIT» galvenie darbības virzieni ir inženiertehniskoprojektu vadīšana, būvniecības pakalpojumi, industriālie projekti un telekomunikācijas. Pašreiz «YIT» darbība noris Ziemeļeiropas valstīs (Somija, Zviedrija, Norvēģija, Dānija), Baltijas valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija) un Krievijā.

RTU Būvniecības fakultātes sadarbība ar SIA «YIT celtniecība» ilgst aptuveni gadu.

Pirms diviem gadiem RTU Būvniecības fakultātes Siltuma un gāzes tehnoloģijas katedras vajadzībām tika atklāta arī polimēro cauruļvadu sistēmu ražotāja «Uponor» izremontēta un iekārtota auditorija, kas arī tapusi pēc RTU Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta absolventaRaivja Jēča iniciatīvas.

RTU Informācijas centrs

14. novembris, 2010 plkst. 10:14