RTU apspriež sadarbību ar Universiti Malaysia Perlis

13. septembris, 2023
.
.
.
RTU viesojas Universiti Malaysia Perlis delegācija. Foto: Vitālijs Vinogradovs

Lai veicinātu sadarbību un apspriestu iespējamās sadarbības jomas, piemēram, pusvadītāju pētniecības un izstrādes jomā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojas Malaizijas tehniskās universitātes Universiti Malaysia Perlis (UniMAP) vadība un studenti.

Malaizijas delegācija tikās ar RTU rektoru Tāli Juhnu, inovāciju prorektoru Lieni Briedi un rektora vietnieku starptautiskās akadēmiskās sadarbības un studiju jautājumos Igoru Tipānu, apsprieda sadarbības iespējas, apmainījās ar nodomu vēstulēm un atzinības zīmēm. Malaizijas delegācija arī apmeklēja RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā, iepazīstot Zinātnes un inovāciju centra darbu ar studentiem, zinātniekiem un industriju inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstīšanā, kā arī izmēģināja liela kustību diapazona robotizēto simulatoru KUKA. 

Malaizijas delegācijā bija UniMAP kanclers, Perlisas (Malaizijas) kroņprincis Tuanku Syed Faizuddin Putra Ibni Tuanku Syed Sirajuddin Jamalullail, vicekanclers  Zaliman Sauli un studentu jautājumu un absolventu koordinators Muhameds Nadžibs Otmans, kā arī 18 studenti. 

Vizīte RTU ir daļa no izglītojošo braucienu sērijas, kurā UniMAP apmeklē dažādas Baltijas valstu augstskolas. 

Universiti Malaysia Perlis vizīte RTU

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

13. septembris, 2023 plkst. 16:40

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi