RTU APF notiks vieslekcija «Publiskā telpa. Kāpēc tas ir svarīgi?»

30. septembris, 2011

6. oktobrī plkst. 10.30 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (RTU APF), Āzenes ielā 16/20–428. telpā uz šo jautājumu atbildes sniegs Veimāras Bauhaus universitātes profesors Franks Ekarts (Frank Eckardt) vieslekcijā «Publiskā telpa. Kāpēc tas ir svarīgi?».

Savukārt, 5. un 6. oktobrī RTU zinātnieki aicina piedalīties RTU
52. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas «Arhitektūra un pilsētplānošana» darbā un iepazīties gan ar pašmāju pētnieku, gan Somijas un Lietuvas kolēģu jaunāko pētījumu rezultātiem.

3. oktobrī Latvijā ar vairākiem pasākumiem tiks atzīmēta Pasaules arhitektūras diena 2011. Šogad tā veltīta tēmai «Arhitektūra un cilvēktiesības». Galvenais Pasaules arhitektūras dienas mērķis ir atgādināt pasaulei par tās kopējo atbildību par cilvēku dabiskās vides saglabāšanu nākotnē. Interesanti, ka vienlaicīgi tiek atzīmēta Apvienoto Nāciju Organizācijas iedibinātā ikgadējā Pasaules dabiskās vides diena, kuras tēma šoreiz ir «Pilsētas un klimata pārmaiņas».

Informāciju par Pasaules arhitektūras dienas pasākumiem atradīsiet Latvijas Arhitektu savienības mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

30. septembris, 2011 plkst. 11:39