RTU apbalvos «RTU/Robežsardze» volejbolistus

16. jūnijs, 2017
Foto – Latvijas Volejbola federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komandai «RTU/Robežsardze» piešķirs apbalvojumus par 29. aprīlī izcīnīto Latvijas volejbola čempiona titulu. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā volejbolistus sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, RTU attīstības prorektors Artūrs Zeps un citi. Apbalvojumus piešķirs pirmdien, 19. jūnijā, plkst. 11 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. kabinetā.

Apbalvojumus saņems komandas «RTU/Robežsardze» sportisti Ingars Ivanovs, Aleks Kuļeševics, Edgars Igaunis, Vladimirs Visockis, Gatis Garklāvs, Oļegs Holodņuks, Rolands Ozoliņš, Andrejs Zavarotnijs, Atvars Ozoliņš, Antons Nazarovs, Aleksandrs Avdejevs, Edgars Zaiženijs, Ivars Strautiņš, Māris Lancmanis.

Volejbolistus ieradīsies sveikt arī Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktors Uģis Iskrovs, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, volejbola komandas «RTU/Robežsardze» prezidents Ivars Strautiņš un komandas menedžeris Ainārs Dakša.

Šā gada 29. aprīlī «RTU/Robežsardze» jau otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempioniem volejbolā vīriem pēc tam, kad viesos finālsērijas ceturtajā spēlē piecu setu cīņā ar 3:2 (-16, 21, -17, 14, 13) pieveica pretiniekus – volejbola komandas «Poliurs/Ozolnieki» sportistus. Sērijā «RTU/Robežsardze» uzvarēja ar 3:1. Otro vietu čempionātā ieņēma «Poliurs/Ozolnieki», savukārt trešo – «Biolars/Jelgava» volejbolisti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. jūnijs, 2017 plkst. 11:13