RTU aicina uzņēmumus izzināt sadarbības iespējas ar universitāti

5. novembris, 2021
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina Latvijas uzņēmumus trešdien, 10. novembrī, plkst. 14.00 attālināti tikties platformā MS Teams, lai uzzinātu, kādas sadarbības iespējas uzņēmumiem piedāvā RTU. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz iespējām studentu un absolventu atbalstam, kā arī viņu piesaistei uzņēmumos.

Pasākumā RTU Karjeras centrs iepazīstinās interesentus ar iespējām atbalstīt dažādus projektus, organizēt vieslekcijas, piedalīties RTU Karjeras dienā, kā arī citos RTU pasākumos.

RTU Absolventu asociācijas pārstāvji stāstīs par  dažādām iespējām sadarbībai gan ar studentiem, gan absolventiem, piemēram, par vieslekcijām, mentoringu, darba sludinājumu ievietošanu, digitālās platformas RTUconnect.net iespējām.

Uzņēmēji varēs uzzināt arī to, kādas iespējas tiem paver sadarbība ar RTU Attīstības fondu. Piemēram, uzņēmēji var dažādu augstskolu studentiem piedāvāt apmaksātas prakses vietas, sniedzot iespēju studentiem iegūt praktiskas iemaņas, bet uzņēmumam – nākotnes darbiniekus. Tāpat nodibinājums administrē uzņēmumu un privātpersonu ziedojumus, palīdzot RTU kļūt par modernu izglītības iestādi.

Pasākuma programma

• 14.00–14.05   Ievads
  • 14.05–14.25   Karjeras centrs
  • 14.25–14.45   Absolventu asociācija
  • 14.45–15.05   RTU Attīstības fonds
  • 15.05–15.15   Jautājumu sadaļa

Pirms pasākuma nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. Saite, lai varētu piedalīties pasākumā, tiks izsūtīta pēc reģistrācijas.

Papildu jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas vadītāju Unu Vormu – 67089025, 29582221 vai ; .

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. novembris, 2021 plkst. 12:10