RTU aicina uz Atvērto durvju dienu

10. septembris, 2015

17. oktobrī no plkst. 10 līdz 14 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Ķīpsalas ielā 6 (RTU Dizaina centra telpās), notiks Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēs iegūt informāciju par RTU piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un sagatavošanas kursiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli.

Īpaša uzmanība Atvērto durvju dienā būs veltīta centralizētajiem eksāmeniem fizikā, matemātikā un ķīmijā, jo konkurss uz budžeta vietām RTU notiek, ņemot vērā šo eksāmenu vērtējumu. Sniegsim atbildes uz jautājumiem, kādus eksāmenus izvēlēties un kā tiem sekmīgi sagatavoties.

RTU karjeras konsultante palīdzēs saprast, kurp doties pēc vidusskolas absolvēšanas un kura no daudzajām RTU studiju programmām varētu būt īstā izvēle.

Skolēni un viņu vecāki varēs satikt un iztaujāt RTU mācībspēkus un studentus par studijām un ikdienas dzīvi. Iepriekš piesakoties, būs iespēja arī apmeklēt fakultātes un apskatīt studiju vidi.

10. septembris, 2015 plkst. 11:09