RTU aicina studentus un mācībspēkus pieteikties uz studiju priekšmetu «Vides inženierzinātne»

20. janvāris, 2010

2010. gada pavasara semestrī  RTU Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar EEF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu turpina 2006. gadā uzsāktu iniciatīvu, kad jebkuram interesentam ir iespēja bez maksas apgūt studiju priekšmetu «Vides inženierzinātne» 2 KP apjomā. Studiju priekšmeta ietvaros vadošie vides zinātnes nozares speciālisti sniegs informāciju  par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citu zinātņu  vidū, par tēmas aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmēm uz nākamajām paaudzēm un citiem ar vidi saistītiem problēmjautājumiem.

20.01.2010.

Pēc studiju priekšmeta apgūšanas un sekmīgas pārbaudījumu nokārtošanas tiks izsniegtas RTU Tālākizglītības apliecība un sertifikāts. RTU studenti šo priekšmetu var izvēlēties arī kā C daļas (brīvās izvēles) studiju priekšmetu un tādā gadījumā novērtējums parādīsies arī diploma pielikumā.

Nodarbības notiks sākot ar 1. februāri pāra nedēļās otrdienās no plkst. 16.30 līdz 19.50 Kronvalda bulvārī 1–21. auditorijā.

Pieteikties uz studiju priekšmetu var RTU Tālākizglītības nodaļā Kaļķu ielā 1–208. kabinetā pie Uģa Citskovska vai pa e-pastu: , tālr.: 67089439.

Pieteikšanās termiņš 2010. gada 30. janvāris.

RTU Tālākizglītības nodaļa

20. janvāris, 2010 plkst. 11:03