RTU aicina strādājošos papildināt zināšanas tālākizglītības kursos

7. jūnijs
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem piedāvā vairākus  tālākizglītības kursus informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā, sniedzot iespēju papildināt savas zināšanas vai sākt apgūt kādu sev pavisam jaunu jomu un liekot pamatus profesionālajai pārkvalifikācijai. Kursu apmeklētājiem būs jāsedz vien 10% no mācību maksas, jo pārējo summu finansē Eiropas Savienības (ES) fondi un valsts. Pieteikšanās kursiem notiek Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā līdz 30. jūnijam.  

RTU kursu apmeklētājiem piedāvā 23 profesionālās pilnveides programmas, visas –  informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Sev piemērotākos mācību kursus plašajā klāstā atradīs gan datorlietošanas iesācēji, lai varētu uzsākt savu ikdienas darbu automatizāciju, gan arī jau pieredzējuši un zinoši datoru lietotāji, kuri vēlas papildināt savas zināšanas programmēšanā. 

RTU var apgūt, piemēram, programmēšanu dažādās programmēšanas valodās, lielapjoma datu analīzi ar mākslīgā intelekta līdzekļiem, finanšu datu analīzi un pārskatu sagatavošanu Excel vidē, E-biznesa uzturēšanu un vadību, kā arī digitālo mārketingu, mobilo lietojumu izstrādi Android platformai, informācijas drošību un personas datu aizsardzību, kā arī citas ar informācijas tehnoloģiju saistītas programmas.

Vienas programmas apjoms – 160 stundas. Ir iespējams izvēlēties arī īsāku studiju kursu – 80 stundas. Pēc programmas apguves kursu apmeklētāji saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Programmu mērķauditorija – strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, arī strādājošie pensionāri, cilvēki ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, tostarp pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību, jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības. 

RTU kursus vada universitātes mācībspēki, kuri ir speciālisti gan savā jomā, gan arī pazīst biznesa vidi, līdz ar to kursi saturiski ir pielāgoti darba tirgus vajadzībām. Tāpat, rūpējoties par kvalitāti, notiek kursu dalībnieku aptaujas, un, uzklausot dalībnieku atsauksmes, kursi tiek saturiski pilnveidoti. Kursu dalībniekiem tiek nodrošināti mācību materiāli speciāli šim nolūkam veidotā e-vidē, un tos iespējams izmantot arī pēc kursu beigšanas.

RTU piedavātie mācību kursi

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

7. jūnijs plkst. 17:02

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi