RTU aicina skolēnus sekot inženierzinātņu studentiem

2. oktobris, 2015

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus līdz 14. oktobrim pieteikties dalībai projektā «Seko studentam», kas sniedz iespēju skolēniem pavadīt dienu kopā ar RTU studentiem un iepazīt viņu ikdienu universitātē.

Projekts «Seko studentam» notiks rudens brīvlaikā no 26. oktobra līdz 30. oktobrim.Šajā laikā skolēni varēs apmeklēt izvēlēto RTU fakultāti un sekot kāda RTU studenta gaitām, kopā ar viņu piedaloties lekcijās, laboratorijas darbos, semināros, praktiskajās nodarbībās un bibliotēkā.

Projektāskolēniem būs iespēja iegūt informāciju arī par vispusīgajām ārpusstudiju aktivitātēm – RTU sporta komandām, kultūras kolektīviem, RTU Studentu parlamentu, kā arī apskatīties RTU dienesta viesnīcas.

Dalībai projektā «Seko studentam» skolēni var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu. Vairāk par projektu iespējams uzzināt mājaslapā http://sekostudentam.rtu.lv/.

2. oktobris, 2015 plkst. 14:17